Hledej
Zadejte hledaný výraz
Nic jsme nenašli. Zkus zadat více obecnou frázi.
Nalezené produkty

Piercing do pupíku

Zobrazit Filtr
Jen skladem
Jen novinky
Seřadit podle

Piercing pupíku

Piercing do pupíku patří mezi jeden z nejoblíbenějších u žen. Náš výběr banánků je velice rozsáhlý nejen, co se týče barev a jejich různých kombinací, ale i tvarů a materiálů. V naší rozsáhlé nabídce najdete všechny možné kombinace barev, tvarů i přívěsků. Z visacích je to třeba piercing do pupíku - vrtule PBV00452. Pokud si nejsi jistý, jaký šperk by sis chtěl objednat, zkus použít naše přehledné filtry. Můžeš zde nastavit filtr pro barvu, rozměr nebo materiál.

Nejčastěji objednávanými jsou banánky z chirurgické oceli, která se používá především během aplikace nové ozdoby. Co se týče rozměrů, máme v nabídce i průměr tyčky 1,2 mm, ten ale rozhodně nedoporučujeme nosit v pupíku, kvůli riziku vycestování. Tento průměr můžeš nosit třeba v uchu. Dál si můžeš vybrat takové, ve kterých jsou kamínky, jako třeba Piercing s motivem kytičky PBP00249.
Co se týče aplikace piercingu do pupíku, některé lidi vůbec nebolí, a u jiných může být poměrně bolestivá. Piercing pupíku byl u mě v pořadí tuším čtvrtou ozdobou. Myslela jsem si, že mě nic nepřekvapí, ale opak byl pravdou a aplikace mě bolela podstatně víc, než jsem čekala. Každý člověk je jiný, všichni se opravdu lišíme. Každý člověk má jiný práh bolestivosti na jiném místě, a proto kdykoliv si jdeš nechat udělat nový piercing, raději počítej s tím, že to bude bolet - ať nejsi nepříjemně překvapená.

V naší nabídce najdeš nejen šperky z chirurgické oceli, ale i z akrylátu, který doporučuji, třeba pokud musíš jít na nějakou operaci. Aby se nestalo, že se Ti dírka zatáhne, a poté už tam šperk dostaneš velice špatně. Ozdobu z akrylátu můžeš mít i během operace.

Dál si u nás můžeš objednat třeba šperky do pupíku z bioflexu, které jsou ohebné - jsou vhodné například pro těhotné, protože se přizpůsobí tvaru bříška.
Klub českých piercingistů
Paráda, rozumím
odeslat
Zkusím zadat znovu
Zobrazit produkty