Piercing do pupíku

Zobrazit Filtr
Jen skladem
Jen novinky
Seřadit podle

Piercing pupíku

Piercing do pupíku patří mezi jeden z nejoblíbenějších u žen. Náš výběr banánků je velice rozsáhlý nejen, co se týče barev a jejich různých kombinací, ale i tvarů a materiálů. V naší rozsáhlé nabídce najdete všechny možné kombinace barev, tvarů i přívěsků. Z visacích je to třeba piercing do pupíku - vrtule PBV00452. Pokud si nejsi jistý, jaký šperk by sis chtěl objednat, zkus použít naše přehledné filtry. Můžeš zde nastavit filtr pro barvu, rozměr nebo materiál.

Nejčastěji objednávanými jsou banánky z chirurgické oceli, která se používá především během aplikace nové ozdoby. Co se týče rozměrů, máme v nabídce i průměr tyčky 1,2 mm, ten ale rozhodně nedoporučujeme nosit v pupíku, kvůli riziku vycestování. Tento průměr můžeš nosit třeba v uchu. Dál si můžeš vybrat takové, ve kterých jsou kamínky, jako třeba Piercing s motivem kytičky PBP00249.
Co se týče aplikace piercingu do pupíku, některé lidi vůbec nebolí, a u jiných může být poměrně bolestivá. Piercing pupíku byl u mě v pořadí tuším čtvrtou ozdobou. Myslela jsem si, že mě nic nepřekvapí, ale opak byl pravdou a aplikace mě bolela podstatně víc, než jsem čekala. Každý člověk je jiný, všichni se opravdu lišíme. Každý člověk má jiný práh bolestivosti na jiném místě, a proto kdykoliv si jdeš nechat udělat nový piercing, raději počítej s tím, že to bude bolet - ať nejsi nepříjemně překvapená.

V naší nabídce najdeš nejen šperky z chirurgické oceli, ale i z akrylátu, který doporučuji, třeba pokud musíš jít na nějakou operaci. Aby se nestalo, že se Ti dírka zatáhne, a poté už tam šperk dostaneš velice špatně. Ozdobu z akrylátu můžeš mít i během operace.

Dál si u nás můžeš objednat třeba šperky do pupíku z bioflexu, které jsou ohebné - jsou vhodné například pro těhotné, protože se přizpůsobí tvaru bříška.
Klub českých piercingistů
Paráda, rozumím
odeslat
Zkusím zadat znovu
Zobrazit produkty