Zobrazit Filtr
Jen skladem
Jen novinky
Seřadit podle

Piercing penisu

Piercing intimních partií je něco, čím můžete šokovat nebo příjemně překvapit partnera. Na rozdíl od tradičního piercingu jde tak trochu o Tvé sladké tajemství. Právě piercing do penisu má dlouhou historii a stále se s ním můžeš setkat. Existuje hned několik typů piercingu do penisu a ne každý je tak bolestivý, jak by se mohlo zdát. Některé aplikace šperku do penisu se mohou déle hojit, ale jinak jde o piercing jako každý jiný. Jestli nějaký intimní šperk zvažuješ, zde najdeš přehled pánských intimních ozdob. Vybereš si?

Prince Albert

Jde o propíchnutí penisu ve výšce uzdičky směrem do močové trubice. Tato ozdoba je asi nejpopulárnější, co se takového typu pánského zdobení týče. Existují různé fámy, že jde o velmi bolestivý piercing, avšak intenzita bolesti je srovnatelná s jinými aplikacemi. Tento styl zdobení se lépe hojí mužům s obřízkou. Nejčastěji použitými šperky pak jsou kroužky, podkovy nebo banánky.

Ampallang

Jde v podstatě o piercing žaludu, jenž je veden horizontálně. Aplikace může vést močovou trubicí nebo také nemusí. Používá se činka, která však musí být dostatečně dlouhá pro případ erekce.

Apadravya

Jedná se o vertikální piercing žaludu. Pokud si ji muž nechá aplikovat společně s Ampallangem, pak se tomu říká Magic Cross. Apadravya je oblíbená u žen, protože je příjemně sexuálně stimuluje.

Dydoe

Také okraj žaludu umožňuje umístění šperku. Tomuto piercingu se říká Dydoe a předpokladem pro něj je dostatek tkáně. Zpravidla se aplikuje po dvou a více.

Frenum

Frenum je piercing aplikovaný v uzdičce. Tento piercing je pro sexuální stimul oblíbený u mužů i žen. Není moc bolestivý a poměrně dobře se hojí.

Guiche

Piercing je umístěn mezi konečníkem a šourkem. Pro úspěšnou aplikaci musí v těchto místech mít uživatel dostatek kožní tkáně.

Hafada

Také šourek se může stát nositelem šperku. Zde nejde o sexuální stimulaci, ale spíše o skutečný estetický význam. Zdobí se přední nebo boční strana.

Pubic

Piercing do kůže v místě, kde se penis setkává se zbytkem těla. Tento piercing vypadá dobře a navíc stimuluje ženský klitoris.

Scrotal

Scrotal je piercing skrz kůži šourku. Provádí se vertikálně i horizontálně.
Klub českých piercingistů
Paráda, rozumím
odeslat
Zkusím zadat znovu
Zobrazit produkty