Piercing ze dřeva

Zobrazit Filtr
Jen skladem
Jen novinky
Seřadit podle

Dřevěný piercing

Mmmmm, piercing ze dřeva… Za mě jsou naprosto top. Pokud mám nosit plugy, tak téměř vždy volím dřevo. Je to nádherný materiál, ale je potřeba o něj správně pečovat.

V nabídce máme třeba dřevěné roztahováky - Roztahovák do ucha PTP00171. Co se týče dřevěných náušnic, měly by být v kontaktu s vodou co nejméně. Přece jen je to dřevo, dřevo nám tu vodu může nasáknout a náušnice potom během usychání praskají, a to určitě nechceš. Takže zde doporučuji jen otírat vlhkým hadříkem tak, aby bylo dřevo co nejsušší. Pro lesk dřeva můžeš použít přírodní rostlinné oleje jako třeba jojobový nebo kokosový olej. Případně můžeš použít i lékařskou vazelínu, ale s tou musíte postup častěji opakovat.

Dřevěné náušnice, jako jsou na příklad tyto plugy - Plug do ucha - dřevěný PTP00228 - jsou většinou jen vyleštěné a ne nalakované, jak si většina lidí myslí. Pokud náušnice není nalakovaná, snáz nasákne například při sprchování vodu a potom praskne. I proto je vhodné se o náušnice starat a občas je natřít zmíněnými oleji nebo vazelínou, což odpuzuje vodu. Oboje má stejný efekt, ale po použití oleje je náušnice lesklejší.
Klub českých piercingistů
Paráda, rozumím
odeslat
Zkusím zadat znovu
Zobrazit produkty