Piercing do obočí

Zobrazit Filtr
Jen skladem
Jen novinky
Seřadit podle

Piercing obočí

Piercing do obočí bývá většinou jedním z prvních piercingů především díky nízké bolestivosti. Tato móda začala zhruba v osmdesátých letech dvacátého století, během éry punku. Členové punkových kapel se chtěli lišit, chtěli být jiní.

Do obočí se používá stejný tvar šperku jako do pupíku, tak zvaný banánek, ale je poměrně menší. Na rozdíl od pupíku se do obočí úplně v klidu používají i tyčky o průměru 1,2 mm. Kromě banánku si můžeš dát do obočí kroužek jako třeba tento Kruh - hvězdička s kamínkem PKR00089, Spirálu s hroty PSP00013, nebo různé podkovy třeba s kamínky, jako je tato Podkova s kuličkami a kamínky PPO00092. Záleží jen na tom, co se ti líbí.

Nejtypičtějším materiálem je titan a chirurgická ocel. Tyto materiály se používají především do během nové aplikace. Najdeš u nás ale i obočovky z akrylátu, u kterých je podstatně větší výběr barev, a které můžeš mít třeba během operace. Nebo obočovky z bioflexu, které jsou ohebné, a snadno se přizpůsobím.

Tyčka nemusí být zakončena jen klasickými kuličkami, ale barevnými kuličkami, hrotíky jako třeba tato - Banánek s eloxovanými hroty POB00121, nebo úplně jinými tvary – srdíčky, nebo kostičkami.

Pokud se nemůžeš rozhodnout co si vybrat, doporučuji použít náš šikovný filtr, kde si zadáš, jaký materiál chceš, zda hroty nebo kuličky, případně průměr kroužku nebo podkovy.
Klub českých piercingistů
Paráda, rozumím
odeslat
Zkusím zadat znovu
Zobrazit produkty